Przewozy do Belgii

Belgia to jeden z najbardziej rozwiniętych europejskich krajów, z PKB przekraczającym 30 000 Euro na jednego mieszkańca. Poziom zarobków stanowi magnes dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do kraju w poszukiwaniu pracy w przemyśle lub rolnictwie.

Oferujemy Państwu przejazdy wygodnymi i klimatyzowanymi busami na teren całej Belgii. Naszym klientom oddajemy do dyspozycji odtwarzacz DVD, który w znaczący sposób wpływa na relaks w trakcie podróży. Jeździmy z adresu pod adres, dzięki czemu znikają problemy i stres związany z korzystaniem z publicznych środków transportu. Samochody zostały wyposażone w rozszerzony pakiet ubezpieczenia ADAC. Podróżując z naszą firmą mają Państwo gwarancję bezpiecznego wyjazdu w wybrany przez siebie dzień.

Belgia w pełni otworzyła rynek pracy dla mieszkańców nowych krajów Unii Europejskiej 1 maja 2009r. Jak donosi portal GazetaPraca.pl każdy z belgijskich regionów przygotował listę zawodów, w których występują braki kadrowe. Pozwolenie na pracę otrzymują poszukiwani fachowcy, przede wszystkim pracownicy budowlani, spawacze, operatorzy dźwigów. Istnieje również szansa na znalezienie pracy jako informatyk, nauczyciel angielskiego, architekt lub pracownik społeczny. Cenione są również polskie sprzątaczki i nianie.

Według konsulatu RP w Brukseli w Belgii mieszka około 100 000 rodaków. Wyjazdy do Królestwa Belgijskiego na ogół wiążą się z pracą lub odwiedzinami rodziny.

Dzięki przewozy-europa.pl mają Państwo możliwość dojechać w dokładnie ustalony punkt, bez problemów z obcojęzyczną komunikacją publiczną, czy też niewygodnym rozkładem jazdy. Nasi klienci odbierani są spod domu i wysiadają w wybranym przez siebie miejscu. To wygodne rozwiązanie gwarantuje pewny czas dojazdu w ustalone miejsce, a sama podróż naszymi klimatyzowanymi samochodami wyposażonymi w wygodne fotele i odtwarzacz DVD staje się przyjemnością.