Przewozy do Holandii

Firma Przewozy-europa.pl oferuje Państwu kursy do miast na terenie całej Holandii. Nasze busy dojeżdżają bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres, a podróż odbywa się w wygodnych i klimatyzowanych pojazdach. Co ważne, przejazd odbywa się bez żadnych przesiadek, a nasze ceny rozpoczynają się już od 55 Euro. Samochody zostały wyposażone w rozszerzony pakiet ubezpieczenia ADAC. Szczegółowe informacje o przewozach do Holandii mogą Państwo uzyskać od naszego konsultanta, informacje o możliwych sposobach kontaktu z naszą firmą znajdują się na tej podstronie.

Minęły już prawie 3 lata, odkąd rynek pracy w Holandii został w pełni otwarty dla mieszkańców całej Unii Europejskiej. 16-milionowy kraj do niedawna stanowił bardzo atrakcyjny rynek pracy, szczególnie dla pracowników sezonowych. W czasach ogólnoświatowej stagnacji finansowej rodzi się jednak pytanie, czy kryzys wywarł swój wpływ na zatrudnienie polskich pracowników?

Jak się okazuje, nastąpiły zmiany i o pracę w Holandii jest obecnie trudniej. Duże szanse na znalezienie zatrudnienia mają przede wszystkim osoby władające przynajmniej językiem angielskim. Liczba ofert pracy płynących do Polski z Niderlandów wyraźnie spadła. Trudności szczególnie dotykają pracowników poszukujących zatrudnienia w przemyśle ciężkim. Nie jest łatwo o zatrudnienie w branży budowlanej, petrochemicznej i metalurgicznej.

Coraz silniejszym trendem wśród pracodawców jest zatrudnianie na krótkie umowy. Jest to dobra wiadomość dla osób poszukujących sezonowej pracy. Praktyka ta pozwala na zarobienie w krótkim czasie. Poszukiwani są pracownicy medyczni – pielęgniarki i opiekunki osób starszych. Pracę znajdą również monterzy kabli. Aby znaleźć zatrudnienie wymagana jest jednak komunikatywna znajomość języka holenderskiego, niemieckiego, lub angielskiego.

Znalezienie pracy na holenderskim rynku jest trudniejsze, jednak nadal jest zatrudnienie dla osób z rzadkimi kwalifikacjami. Jak mówią specjaliści, sytuacja może się poprawić na wiosnę, kiedy to powinno być dużo ofert pracy w takich branżach jak ogrodnictwo, czy sadownictwo.